Фільтр сесій міської ради

5 сесія міської ради 27.04.2016: Рішення міської ради

Про утворення тимчасової контрольної комісії Запорізької міської ради з питань закупівель харчової продукції та організації харчування в шкільних та дошкільних закладах

№ 4 від 27.04.2016 Дата оприлюднення 27.04.2016

           Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи приписи Законів України «Про статус депутатів місцевих рад», Регламенту Запорізької міської ради, Положення про постійні комісії, з метою контролю за розглядом та вивченням питань, які викладені у зверненнях громадян, громадських об’єднань та юридичних осіб (в тому числі шляхом оприлюднення інформації в ЗМІ) щодо фактів, які містять ознаки порушень діючого законодавства України в тому числі бездіяльності з боку посадових осіб місцевого самоврядування, комунальних установ та організацій під час тендерних закупівель та поставок харчування в шкільні та дошкільні заклади, Запорізька міська рада

ВИРІШИЛА:

           1. Створити тимчасову контрольну комісію Запорізької міської ради з питань закупівель харчової продукції та організації харчування в шкільних та дошкільних закладах.

           2. Затвердити склад тимчасової контрольної комісії Запорізької міської ради з питань закупівель харчової продукції та організації харчування в шкільних та дошкільних закладах (додаток 1).

           3. Затвердити Положення про тимчасову контрольну комісію Запорізької міської ради з питань закупівель харчової продукції та організації харчування в шкільних та дошкільних закладах (додаток 2).

           4. Встановити строк дії тимчасової контрольної комісії Запорізької міської ради з питань закупівель харчової продукції та організації харчування в шкільних та дошкільних закладах - 2 місяці після прийняття цього рішення.

           5. Управлінню внутрішньої політики, преси та інформації міської ради оприлюднити це рішення в газеті Запорізької міської ради «Запорозька Січ» та розмістити на офіційному веб-сайті міської ради.

           6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Мішок С.М. та на постійну комісію міської ради з питань депутатської діяльності, регламенту, законності, правопорядку та запобігання корупції (Согорін А.А.).


Міський голова                                                                                       В.В.Буряк

 

 

 

Прикріплені файли:

Додаток 1.doc

Додаток 2.doc