Фільтр сесій міської ради

5 сесія міської ради 27.04.2016: Рішення міської ради

Про затвердження Переліку проектів рішень Запорізької міської ради з питань затвердження землевпорядної документації

№ 48 від 27.04.2016 Дата оприлюднення 27.04.2016

          Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Земельним кодексом України, розглянувши поданий управлінням з питань земельних відносин Запорізької міської ради Перелік проектів рішень Запорізької міської ради з питань затвердження землевпорядної документації, Запорізька міська рада

ВИРІШИЛА:    

         1. Затвердити Перелік проектів рішень Запорізької міської ради з питань  затвердження землевпорядної документації (згідно з додатком).

            2. У зв’язку  з  технічною  помилкою  внести  зміни в додаток  до  рішення міської ради від 30.03.2016 № 52 «Про затвердження Переліку проектів рішень Запорізької міської ради з питань затвердження землевпорядної документції», а саме: пункт «140» читати «138» та далі згідно нумерації по порядку. Нумерацію додатку до рішення від 30.03.2016 № 52 читати з 1 по 150.

           3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Мішка С.М., постійну комісію міської ради з питань комунальної власності, ресурсів, приватизації, архітектури та земельних відносин (Чумаченко І.М.).

 

Міський голова                                                                                В.В. Буряк

 

 

 

Прикріплені файли:

Перелiк.doc