Фільтр сесій міської ради

2 сесія міської ради 19.02.2016: Рішення міської ради

Про Заяву депутатів Запорізької міської ради про підтримку звернення Верховної Ради України від 27.01.2015 до Організації Об’єднаних Націй та інших міжнародних інституцій про визнання Російської Федерації державою-агресором, а так званих «ДНР» та «ЛНР» - терористичними організаціями

№ 4 від 19.02.2016 Дата оприлюднення 19.02.2016

         Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» Запорізька міська рада

ВИРІШИЛА:

        1. Затвердити Заяву депутатів Запорізької міської ради про підтримку звернення Верховної Ради України від 27.01.2015 до Організації Об’єднаних Націй та інших міжнародних інституцій про визнання Російської Федерації державою-агресором, а так званих «ДНР» та «ЛНР» - терористичними організаціями (додається).

        2. Направити Заяву депутатів Запорізької міської ради про підтримку звернення Верховної Ради України від 27.01.2015 до Організації Об’єднаних Націй та інших міжнародних інституцій про визнання Російської Федерації державою-агресором, а так званих «ДНР» та «ЛНР» - терористичними організаціями до Верховної Ради України.

        3. Управлінню по забезпеченню роботи ради оприлюднити дане рішення на офіційному веб-сайті міської влади.

        4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань депутатської діяльності, регламенту, законності, правопорядку та запобігання корупції (Согорін А.А.).

 

 

Міський голова                                                                  В.В. Буряк

 

 

 

Прикріплені файли:

Заява.doc

 

Копії документа для завантаження