Фільтр сесій міської ради

60 сесія міської ради 26.08.2015: Рішення міської ради

Про внесення змін до Програми розвитку та утримання житлово-комунального господарства м.Запоріжжя на 2015-2017 роки, затвердженої рішенням міської ради від 15.01.2015 №15 (зі змінами та доповненнями)

№ 10 від 26.08.2015 Дата оприлюднення 26.08.2015

         Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» та відповідно до ст. 91 Бюджетного кодексу України, Запорізька міська рада

ВИРІШИЛА:

         1. Внести зміни до Програми розвитку та утримання житлово-комунального господарства м. Запоріжжя на 2015-2017 роки, затвердженої рішенням міської ради від 15.01.2015 №15 (зі змінами та доповненнями):

         1.1. В підрозділі «Забезпечення підтримки внутрішньо переміщених осіб (вимушених переселенців)» розділу «Склад проблеми, шляхи і способи її розв’язання» в абзаці шістнадцятому замість слів «За рахунок мешканців модульного містечка планується відшкодовувати комунальні витрати у розмірі 150 грн. з 1 особи» читати «За рахунок мешканців модульного містечка відшкодовуються комунальні витрати у граничному розмірі 150 грн. з однієї особи, починаючи з моменту заселення модульного містечка – 16.02.2015».

         1.2. В Розділі 6 «Координація та контроль за ходом  виконання програми» до переліку одержувачів бюджетних коштів  додати КП«ВРЕЖО№7».

         2. Додатки 1, 2, 3 викласти в новій редакції (додаються).

         3. Завдання і заходи розділу «Фінансова підтримка комунальних підприємств на поповнення обігових коштів» додатків 1; 3 рішення Запорізької міської ради від 30.01.2013 № 17 викласти в наступній редакції «Фінансова підтримка комунальних підприємств на поповнення обігових коштів для виплати поточної та простроченої заробітної плати з нарахуваннями, в тому числі: поповнення обігових коштів комунальних підприємств для виплати заробітної плати з нарахуваннями, у тому числі перших п'яти днів тимчасової непрацездатності».

         4. Завдання і заходи розділу «Фінансова підтримка комунальних підприємств на поповнення обігових коштів» додатків 1; 3 рішення Запорізької міської ради від 25.02.2013 № 17 викласти в наступній редакції «Фінансова підтримка комунальних підприємств на поповнення обігових коштів для виплати поточної та простроченої заробітної плати з нарахуваннями, в тому числі: поповнення обігових коштів комунальних підприємств для виплати заробітної плати з нарахуваннями, у тому числі перших п'яти днів тимчасової непрацездатності».

         5. Завдання і заходи розділу «Фінансова підтримка комунальних підприємств на поповнення обігових коштів» додатків 1; 3 рішення Запорізької міської ради від 27.03.2013 № 6 викласти в наступній редакції «Фінансова підтримка комунальних підприємств на поповнення обігових коштів для виплати поточної та простроченої заробітної плати з нарахуваннями, в тому числі: поповнення обігових коштів комунальних підприємств для виплати заробітної плати з нарахуваннями, у тому числі перших п'яти днів тимчасової непрацездатності».

         6. Завдання і заходи розділу «Фінансова підтримка комунальних підприємств на поповнення обігових коштів» додатків 1; 3 рішення Запорізької міської ради від 24.04.2013 № 7 викласти в наступній редакції «Фінансова підтримка комунальних підприємств на поповнення обігових коштів для виплати поточної та простроченої заробітної плати з нарахуваннями, в тому числі: поповнення обігових коштів комунальних підприємств для виплати заробітної плати з нарахуваннями, у тому числі перших п'яти днів тимчасової непрацездатності».

         7. Завдання і заходи розділу «Фінансова підтримка комунальних підприємств на поповнення обігових коштів» додатків 1; 3 рішення Запорізької міської ради від 29.05.2013 № 8 викласти в наступній редакції «Фінансова підтримка комунальних підприємств на поповнення обігових коштів для виплати поточної та простроченої заробітної плати з нарахуваннями, в тому числі: поповнення обігових коштів комунальних підприємств для виплати заробітної плати з нарахуваннями, у тому числі перших п'яти днів тимчасової непрацездатності».

         8. Завдання і заходи розділу «Фінансова підтримка комунальних підприємств на поповнення обігових коштів» додатків 1; 3 рішення Запорізької міської ради від 26.06.2013 № 11 викласти в наступній редакції «Фінансова підтримка комунальних підприємств на поповнення обігових коштів для виплати поточної та простроченої заробітної плати з нарахуваннями, в тому числі: поповнення обігових коштів комунальних підприємств для виплати заробітної плати з нарахуваннями, у тому числі перших п'яти днів тимчасової непрацездатності».

         9. Завдання і заходи розділу «Фінансова підтримка комунальних підприємств на поповнення обігових коштів» додатків 1; 3 рішення Запорізької міської ради від 20.08.2013 № 11 викласти в наступній редакції «Фінансова підтримка комунальних підприємств на поповнення обігових коштів для виплати поточної та простроченої заробітної плати з нарахуваннями, в тому числі: поповнення обігових коштів комунальних підприємств для виплати заробітної плати з нарахуваннями, у тому числі перших п'яти днів тимчасової непрацездатності».

         10. Завдання і заходи розділу «Фінансова підтримка комунальних підприємств на поповнення обігових коштів» додатків 1; 3 рішення Запорізької міської ради від 25.09.2013 № 9 викласти в наступній редакції «Фінансова підтримка комунальних підприємств на поповнення обігових коштів для виплати поточної та простроченої заробітної плати з нарахуваннями, в тому числі: поповнення обігових коштів комунальних підприємств для виплати заробітної плати з нарахуваннями, у тому числі перших п'яти днів тимчасової непрацездатності».

         11. Завдання і заходи розділу «Фінансова підтримка комунальних підприємств на поповнення обігових коштів» додатків 1; 3 рішення Запорізької міської ради від 30.10.2013 № 11 викласти в наступній редакції «Фінансова підтримка комунальних підприємств на поповнення обігових коштів для виплати поточної та простроченої заробітної плати з нарахуваннями, в тому числі: поповнення обігових коштів комунальних підприємств для виплати заробітної плати з нарахуваннями, у тому числі перших п'яти днів тимчасової непрацездатності».

         12. Завдання і заходи розділу «Фінансова підтримка комунальних підприємств на поповнення обігових коштів» додатків 1; 3 рішення Запорізької міської ради від 29.11.2013 № 11 викласти в наступній редакції «Фінансова підтримка комунальних підприємств на поповнення обігових коштів для виплати поточної та простроченої заробітної плати з нарахуваннями, в тому числі: поповнення обігових коштів комунальних підприємств для виплати заробітної плати з нарахуваннями, у тому числі перших п'яти днів тимчасової непрацездатності».

         13. Завдання і заходи розділу «Фінансова підтримка комунальних підприємств на поповнення обігових коштів» додатків 1; 3 рішення Запорізької міської ради від 20.12.2013 № 6 викласти в наступній редакції «Фінансова підтримка комунальних підприємств на поповнення обігових коштів для виплати поточної та простроченої заробітної плати з нарахуваннями, в тому числі: поповнення обігових коштів комунальних підприємств для виплати заробітної плати з нарахуваннями, у тому числі перших п'яти днів тимчасової непрацездатності».

         14. Завдання і заходи розділу «Фінансова підтримка комунальних підприємств на поповнення обігових коштів» додатків 1; 3 рішення Запорізької міської ради від 31.01.2014 № 9 викласти в наступній редакції «Фінансова підтримка комунальних підприємств на поповнення обігових коштів для виплати поточної та простроченої заробітної плати з нарахуваннями, в тому числі: поповнення обігових коштів комунальних підприємств для виплати заробітної плати з нарахуваннями, у тому числі перших п'яти днів тимчасової непрацездатності».

         15. Завдання і заходи розділу «Фінансова підтримка комунальних підприємств на поповнення обігових коштів» додатків 1; 3 рішення Запорізької міської ради від 26.03.2014 № 4 викласти в наступній редакції «Фінансова підтримка комунальних підприємств на поповнення обігових коштів для виплати поточної та простроченої заробітної плати з нарахуваннями, в тому числі: поповнення обігових коштів комунальних підприємств для виплати заробітної плати з нарахуваннями, у тому числі перших п'яти днів тимчасової непрацездатності».

         16. Завдання і заходи розділу «Фінансова підтримка комунальних підприємств на поповнення обігових коштів» додатків 1; 3 рішення Запорізької міської ради від 23.04.2014 № 10 викласти в наступній редакції «Фінансова підтримка комунальних підприємств на поповнення обігових коштів для виплати поточної та простроченої заробітної плати з нарахуваннями, в тому числі: поповнення обігових коштів комунальних підприємств для виплати заробітної плати з нарахуваннями, у тому числі перших п'яти днів тимчасової непрацездатності».

         17. Завдання і заходи розділу «Фінансова підтримка комунальних підприємств на поповнення обігових коштів» додатків 1; 3 рішення Запорізької міської ради від 27.06.2014 № 34 викласти в наступній редакції «Фінансова підтримка комунальних підприємств на поповнення обігових коштів для виплати поточної та простроченої заробітної плати з нарахуваннями, в тому числі: поповнення обігових коштів комунальних підприємств для виплати заробітної плати з нарахуваннями, у тому числі перших п'яти днів тимчасової непрацездатності».

         18. Завдання і заходи розділу «Фінансова підтримка комунальних підприємств на поповнення обігових коштів» додатків 1; 3 рішення Запорізької міської ради від 10.09.2014 № 8 викласти в наступній редакції «Фінансова підтримка комунальних підприємств на поповнення обігових коштів для виплати поточної та простроченої заробітної плати з нарахуваннями, в тому числі: поповнення обігових коштів комунальних підприємств для виплати заробітної плати з нарахуваннями, у тому числі перших п'яти днів тимчасової непрацездатності».

         19. Завдання і заходи розділу «Фінансова підтримка комунальних підприємств на поповнення обігових коштів» додатків 1; 3 рішення Запорізької міської ради від 05.11.2014 № 11 викласти в наступній редакції «Фінансова підтримка комунальних підприємств на поповнення обігових коштів для виплати поточної та простроченої заробітної плати з нарахуваннями, в тому числі: поповнення обігових коштів комунальних підприємств для виплати заробітної плати з нарахуваннями, у тому числі перших п'яти днів тимчасової непрацездатності».

         20. Завдання і заходи розділу «Фінансова підтримка комунальних підприємств на поповнення обігових коштів» додатків 1; 3 рішення Запорізької міської ради від 10.12.2014 № 10 викласти в наступній редакції «Фінансова підтримка комунальних підприємств на поповнення обігових коштів для виплати поточної та простроченої заробітної плати з нарахуваннями, в тому числі: поповнення обігових коштів комунальних підприємств для виплати заробітної плати з нарахуваннями, у тому числі перших п'яти днів тимчасової непрацездатності».

         21. Завдання і заходи розділу «Фінансова підтримка комунальних підприємств на поповнення обігових коштів» додатків 1; 3 рішення Запорізької міської ради від 15.01.2015 № 15 викласти в наступній редакції «Фінансова підтримка комунальних підприємств на поповнення обігових коштів для виплати поточної та простроченої заробітної плати з нарахуваннями, в тому числі: поповнення обігових коштів комунальних підприємств для виплати заробітної плати з нарахуваннями, у тому числі перших п'яти днів тимчасової непрацездатності».

         22. Завдання і заходи розділу «Фінансова підтримка комунальних підприємств на поповнення обігових коштів» додатків 1; 3 рішення Запорізької міської ради від 25.03.2015 № 12 викласти в наступній редакції «Фінансова підтримка комунальних підприємств на поповнення обігових коштів для виплати поточної та простроченої заробітної плати з нарахуваннями, в тому числі: поповнення обігових коштів комунальних підприємств для виплати заробітної плати з нарахуваннями, у тому числі перших п'яти днів тимчасової непрацездатності».

         23. Завдання і заходи розділу «Фінансова підтримка комунальних підприємств на поповнення обігових коштів» додатків 1; 3 рішення Запорізької міської ради від 10.06.2015 № 11 викласти в наступній редакції «Фінансова підтримка комунальних підприємств на поповнення обігових коштів для виплати поточної та простроченої заробітної плати з нарахуваннями, в тому числі: поповнення обігових коштів комунальних підприємств для виплати заробітної плати з нарахуваннями, у тому числі перших п'яти днів тимчасової непрацездатності».

         24. Завдання і заходи розділу «Фінансова підтримка комунальних підприємств на поповнення обігових коштів» додатків 1; 3 рішення Запорізької міської ради від 30.06.2015 № 31 викласти в наступній редакції «Фінансова підтримка комунальних підприємств на поповнення обігових коштів для виплати поточної та простроченої заробітної плати з нарахуваннями, в тому числі: поповнення обігових коштів комунальних підприємств для виплати заробітної плати з нарахуваннями, у тому числі перших п'яти днів тимчасової непрацездатності».

         25. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Еделєва В.Г. та на постійну комісію міської ради з питань життєзабезпечення міста (Рекалов Г.О.).

 

Міський голова                                                                    О.Ч.Сін

 

Прикріплені файли:

Додатки.xls