Фільтр сесій міської ради

39 сесія міської ради 25.09.2013: Рішення міської ради

Про присвоєння назв вулицям ОЖБК «Грабарі» в Шевченківському районі м. Запоріжжя

№ 25 від 25.09.2013 Дата оприлюднення 25.09.2013
          Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  на виконання протоколу засідання робочої групи з питань міської топоніміки від 15.08.2013  щодо найменування вулиць в ОЖБК «Грабарі» та на неодноразові звернення громадян ОЖБК «Грабарі», на підставі наданих матеріалів обслуговуючого житлово - будівельного кооперативу «Грабарі», з метою приведення у відповідність вулиць в ОЖБК «Грабарі» та для подальшого вирішення поточних питань, Запорізька міська рада.
ВИРІШИЛА:
          1. Присвоїти нові назви вулицям в новому кварталі забудови обслуговуючого житлово - будівельного  кооперативу «Грабарі», згідно наданої схеми - плану розташування даних вулиць, а саме:
Російською мовою
Українською мовою
улиця Старшинная
вулиця Старшинна
улиця Апостольская
вулиця Апостольська
улиця Чумацкая
вулиця Чумацька
улиця Кленовая
вулиця Кленова
улиця Берестецкая
вулиця Берестецька
улиця Хотинская
вулиця Хотинська
          2. Внести доповнення у додаток до рішення виконавчого комітету Запорізької міської ради народних депутатів від 29.12.1994 № 534 «Про найменування вулиць, провулків, майданів, проспектів у м. Запоріжжі».
          3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Гладченка С.М., постійну комісію міської ради з питань комунальної власності, ресурсів, приватизації та земельних відносин (Полюсова В.В.)
Міський голова                                                                                     
О.Ч. Сін