Фільтр сесій міської ради

39 сесія міської ради 25.09.2013: Рішення міської ради

Про надання дозволу КОНЦЕРНУ «МІСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ» на збільшення розміру відновлювальної кредитної лінії

№ 28 від 25.09.2013 Дата оприлюднення 25.09.2013
         Керуючись Цивільним кодексом України, Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про заставу», «Про іпотеку», з метою проведення розрахунків за енергоносії для виробництва теплової енергії, виплати заробітної плати та пов'язаних із нею обов'язкових платежів, для ведення поточної господарської діяльності підприємства та безперебійного забезпечення бюджетних установ, підприємств та мешканців м. Запоріжжя тепловою енергією, Запорізька міська рада
ВИРІШИЛА:
         1. Надати згоду КОНЦЕРНУ «МІСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ» на збільшення розміру відновлювальної кредитної лінії, яка дорівнює 110 мільйонів гривень, за договором №231 від 21.10.2011 укладеним з АТ «Ощадбанк».
         2. Доручити генеральному директору КОНЦЕРНУ «МІСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ» підписати додаткову угоду на збільшення розміру відновлювальної кредитної лінії, яка дорівнює 110 мільйонів гривень, за договором №231 від 21.10.2011 укладеним з АТ «Ощадбанк».
         3. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Свіркіна Д.О. та на постійну комісію міської ради з питань життєзабезпечення міста (робота галузей міського господарства) (Рекалов Г.О.).
Міський голова                                                                   
О.Ч.Сін