Фільтр сесій міської ради

39 сесія міської ради 25.09.2013: Рішення міської ради

Про затвердження детального плану території міста Запоріжжя, обмеженої вул.Українською, межею залізничної колії Придніпровської залізниці, вул.Грязнова, вул.Залізничною, вул.Комунарівською, вул.Гоголя для розташування будівель і споруд підприємств машинобудівної промисловості

№ 33 від 25.09.2013 Дата оприлюднення 25.09.2013
       Розглянувши проект детального плану території міста Запоріжжя, обмеженої вул.Українською, межею залізничної колії Придніпровської залізниці, вул.Грязнова, вул.Залізничною, вул.Комунарівською, вул.Гоголя  для розташування будівель і споруд підприємств машинобудівної промисловості,  беручи до уваги протокол засідання архітектурно - містобудівної ради при департаменті архітектури та містобудування Запорізької міської ради від 27.08.2013 № 25/1, керуючись законами України «Про місцеве самоврядування в Україні» та  «Про регулювання містобудівної діяльності», ДБН Б.1.1-14:2012 «Склад та зміст детального плану території», затвердженим наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 12.03.2012 №107, Запорізька міська рада,
ВИРІШИЛА:
       1. Затвердити детальний план території міста Запоріжжя, обмеженої вул.Українською, межею залізничної колії Придніпровської залізниці, вул.Грязнова, вул.Залізничною, вул.Комунарівською, вул.Гоголя для розташування будівель і споруд підприємств машинобудівної промисловості.
       2. Управлінню внутрішньої політики, преси та інформації міської ради оприлюднити дане рішення в газеті  «Запорозька Січ» та на офіційному порталі Запорізької міської влади.
       3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Гладченка С.М. та постійну депутатську комісію з питань комунальної власності, ресурсів, приватизації та земельних відносин (Полюсов В.В.).
  
Міський голова                                                                         
О.Ч.Сін