Фільтр сесій міської ради

24 сесія міської ради 25.07.2012: Рішення міської ради

Про надання дозволу Релігійній громаді Української Православної Церкви при храмі на ім’я Священомученика Петра Митрополита Крутицького на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по Хортицькому шосе, 42 для розташування православного храму

№ 40 від 25.07.2012 Дата оприлюднення 25.07.2012
Розглянувши подані матеріали, керуючись Земельним кодексом України, Запорізька міська рада
ВИРІШИЛА:
1. Надати дозвіл Релігійній громаді Української Православної Церкви при храмі на ім'я Священомученика Петра Митрополита Крутицького на розроблення в установленому порядку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,8000 га по Хортицькому шосе, 42 для розташування православного храму.
2. Рішення міської ради від 26.06.2012 № 53/158 «Про надання дозволу Храму на ім'я священомученика Петра митрополита Крутицького Запорізької єпархії Української Православної Церкви на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по Хортицькому шосе, 42 для розташування православного храму» вважати таким, що втратило чинність.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Гладченка С.М., постійну комісію міської ради з питань комунальної власності, ресурсів, приватизації та земельних відносин (Полюсов В.В.). 

Міський голова                                                                     
О.Ч. Сін