Юні запорізькі гімнастки повернулися з численними перемогами з відкритого турніру з гімнастики

27.12.2017 13:00

За інформацією департаменту спорту, сім'ї та молоді міської ради, в кінці грудня в Мелітополі пройшов відкритий турнір з художньої гімнастики «Сніжинка».

У змаганнях взяли участь понад 170 юних гімнасток з різних міст України.

Юні спортсменки із Запоріжжя, що представляють ДЮСШ «Хвиля» завоювали 11 нагород за чотирма видами змагань: 4 срібних, 7 бронзових медалей і стали переможцями в командному заліку.

Другі місця посіли: Анжеліка Оноприйчук, Дар'я Бєляєва, Софія Нетріпайло, Дар'я Старигіна. Бронзових нагород удостоєні: Владислава Хомякова, Дар'я Хмара, Софія Біленко, Наталія Корякіна, Анна Гавенко, Анастасія Шоренков, Ельвіра Степанян.

Протягом року спортсменки неодноразово показували високі результати на міських і обласних змаганнях.

У листопаді поточного року гімнастки ДЮСШ «Хвиля» завоювали 11 нагород на V традиційному Міжнародному турнірі з художньої гімнастики «Нове покоління - 2017».

Підготовкою спортсменок займається тренер ІІ категорії Лариса Берлова.