У Заводському районі Запоріжжя відбувся Різдвяний футбольний турнір

09.01.2018 10:52

Щорічно напередодні Різдва в Заводському районі Запоріжжя проходить футбольний турнір серед вихованців дитячо-юнацьких спортивних шкіл. Цього року сто юних футболістів змагалися протягом трьох днів, з 4 по 6 січня.

Турнір відбувся на базі КУ «Заводський районний фізкультурно-спортивний комплекс». У ньому взяли участь 8 команд: Титан-Металург-1 (КУ "ЗРФСК"), Титан-Металург-2 (КУ "ЗРФСК"), СДЮСШОР Космос (06), СДЮСШОР Космос (07), АЯКС, ГОЛКІПЕР, Металург-1 (ДЮСШ), Металург-2 (ДЮСШ).

За підсумками змагань 1 місце завоювали вихованці ДЮСШ «Металург - 1», 2 місце - у команди Титан-Металург (КУ «ЗРФСК»), 3 місце посіли юні футболісти ДЮСШ «Металург - 2».

Також в ході турніру були визначені кращий воротар, кращий нападник і кращий захисник. Звання «Кращий воротар» завоював вихованець СДЮШОР - 07 Гліб Маринчук, «Кращий нападник» - вихованець Титан-Металург (КУ «ЗРФСК») Андрій Прилуцький та «Кращий захисник» - Денис Дорошенко, вихованець ДЮСШ «Металург - 1».

Переможці турніру були нагороджені пам'ятними кубками, медалями та Почесними грамотами. Всі учасники отримали заохочувальні призи.