Міський футбольний клуб «Металург» зіграє в півфіналі Кубка Придніпров'я

16.02.2018 15:12

Запорізький міський футбольний клуб «Металург» вийшов в півфінал Кубка Придніпров'я. Футболісти МФК «Металург» обіграли суперників з рахунком 1: 0.

Кубок Придніпров'я - традиційний зимовий турнір, організований Федерацією футболу Дніпропетровської області. 5 років поспіль Кубок Придніпров'я збирає аматорські і професійні футбольні клуби центральної і південної частини України. Формат турніру передбачає груповий турнір, в якому команди розділені за територіальним принципом. Після групових ігор, починаючи з матчів чвертьфіналу, команди грають стикові ігри.

За результатами матчів, МФК «Металург» завершив груповий етап на другому місці.

15 лютого відбулися чотири матчі 1/4 фіналу турніру. У чвертьфінальній грі, яка починає серію ігор «на виліт», суперником запорізької команди став ФК «Вовчанськ» (Харківська область). В результаті запеклої боротьби, футболісти МФК «Металург» здобули перемогу з рахунком 1: 0. Переможний гол забив Едуард Сарапій.

У півфіналі «Металург» зіграє з командою ФК «Гірник» (Кривий Ріг).