Запорізькі спортсмени - чемпіони різних змагань з ігрових видів спорту

18.07.2017 13:06

Як повідомляє департамент спорту, сім'ї та молоді Запорізької міської ради, 199 медалей різного ґатунку вибороли за перше півріччя 2017 року юні запорожці, які займаються ігровими видами спорту. Серед чемпіонів - вихованці ДЮСШ № 3 ім. Ю. Лагутіна (гадбол), ДЮСШ № 12 (баскетбол), ДЮСШ «Орбіта» (волейбол).

124 медалі привезли запорізькі баскетболісти. 44 золотих і 28 бронзових - результат виступів команди вихованців міської ДЮСШ № 12 на обласних та міських змаганнях. 24 нагороди найвищого ґатунку, 12 срібних і 16 бронзових медалей привезли юні спортсмени з Чемпіонатів та першостей України з баскетболу.

Високі результати показали запорізькі гандболісти - 14 золотих і 14 бронзових медалей на обласних та міських змаганнях, 5 золотих, 23 срібних і 5 бронзових медалей за перемогу в Чемпіонатах і Кубках та першостях України.

Достойно виступили і юні запорізькі волейболісти. На міських і обласних змаганнях вихованці ДЮСШ «Орбіта» завоювали 14 срібних медалей.

З метою підтримки та розвитку дитячих юнацьких спортивних шкіл Запоріжжя в 2017 році з бюджету міста на утримання міських ДЮСШ заплановано витратити 48,4 млн. грн, в тому числі і на придбання інвентарю близько 3 млн. грн.