Міський футбольний клуб «Металург» здобув перемогу над командою СК «Каховка»

24.04.2018 10:21

23 квітня на стадіоні «Славутич Арена» відбувся матч 2-го кола чемпіонату України з футболу серед аматорських команд. Запорізька команда обіграла суперників з Херсонської області з рахунком 2: 1 і вийшла на третє місце в групі.

Активна боротьба почалася з перших хвилин матчу. Команди грали з азартом і на 14 хвилині «металургівці» відкрили рахунок, забивши м'яч у ворота суперників. Другий гол запорізька команда забила на 43 хвилині. За підсумком першого тайму рахунок матчу 2: 0 на користь МФК «Металург». Перший гол забив Євген Коньков, другий - Ілля Корнєв.

Суперники спробували відігратися у другому таймі. Однак безуспішно. Підсумок матчу - 2: 1 на користь «Металурга».

За результатами гри запорізька команда займає третє місце в групі. Крім того, це вже сьома перемога запоріжців в аматорському чемпіонаті.