Запорізький «Металург» зіграв чергову гру аматорського чемпіонату України з ФК «Таврія-Скіф»

07.05.2018 10:20

На стадіоні «Таврія-Скіф» у селі Роздол відбувся черговий матч чемпіонату України з аматорського футболу. Суперником запорізького «Металурга» стала команда ФК «Таврія-Скіф».

Безкомпромісна боротьба з великою кількістю гострих моментів підкреслювала, що жоден із суперників не бажав поступатися шансом отримати додаткові бали перед заключними матчами групової стадії.

Рахунок відкрив швидким голом гравець запорізької команди Роман Стефурак, але вже в середині першого тайму футболісти «Таврії-Скіф» змогли зрівняти рахунок. У другому таймі МФК «Металург» і ФК «Таврія-Скіф» змагалися в безкомпромісному дербі, але найсильнішого визначити не зуміли. Результат матчу - бойова нічия 1:1.

Обидві команди в рівній мірі претендують на «прохідні» місця в групі, тож вихід в плей-офф буде вирішуватися в азартній боротьбі аж до останнього туру.