Запорізький МФК «Металург» обіграв на виїзді команду з Бердянська

14.05.2018 10:10

Триває чемпіонат Запорізької області з футболу. Перший виїзний матч чемпіонату приніс запорізькій команді перемогу.

МФК «Металург» зіграв з ФК «Бердянськ» на полі суперників. Запорізькі футболісти постійно атакували бердянців та створювали багато гострих моментів біля воріт конкурентів. Забити перший гол «металургівцям» вдалося під кінець першого тайму. Рахунок відкрив гравець «Металурга» Євген Коньков. У другому таймі господарям поля вдалося зрівняти рахунок.

Розв’язка матчу відбулася на 82-й хвилині. «Металургівець» Дмитро Лихобабенко майстерно забив м’яч у верхній кут воріт суперника. Результат матчу - 2:1 на користь запорізької команди.

МФК «Металург» отримав другу перемогу підряд та впевнено прагне у лідери чемпіонату області.