Запорізькі спортсмени вибороли золото у командному заліку на Кубку України з шашок-100

10.07.2018 15:00

З 30 червня по 8 липня в Івано-Франківську відбулися особисто-командні змагання за Кубок України з шашок-100. Збірна Запорізької області завоювала золото.

До складу збірної входили вихованці ДЮСШ № 8 майстри спорту Ганна Дмитренко, Денис Меженін і першорозрядник Іван Пузанов.

Успіх у командному заліку спортсмени підкріпили особистими перемогами над видатними майстрами з 10 областей України. Ганна Дмитренко стала переможницею Кубку України серед жінок у швидкій програмі та виборола бронзу в класичній грі. Тепер юна шашистка представлятиме Запорізький регіон на молодіжному Чемпіонат Європи в м. Вільнюс у серпні.

Тренують спортсменів тренери-викладачі вищої категорії Компанієць О.Л. та Кірзнер І.М.