Запорізький МФК «Металург» починає сезон з перемоги в матчі Кубка України

19.07.2018 09:53

18 липня у Хмельницькому запорізькі футболісти зіграли перший попередній раунд Кубка України. За результатами матчу МФК «Металург» переміг ФК «Поділля» з рахунком 2:0.

З перших хвилин «Металург» демонстрував відмінний контроль за ситуацією на полі. Господарі одразу пішли в наступ, провели кілька безуспішних атак і вже на 3-й хвилині «допомогли» Дмитру Олійнику отримати жовту картку. Але після цього епізоду перевага перейшла до гостей.

На 55-й хвилині запоріжці провели блискучу атаку. Євген Підлепенець, порвавши оборону «Подільців» на правому фланзі, віддав своєчасний пас на Сачко. Юрій, не менш ефектно «продовжив» його на Дмитра Олійника. Після удару від металургівця голкіпер хмельницького клубу пропустив м'яч під собою, і Олександр Яровенко спокійно забив м'яч в порожні ворота.

Другий гол хмельничани отримали від Едуарда Сарапія на 73-й хвилині матчу. Підсумок матчу – 2:0 на користь запоріжців. МФК «Металург» розпочинає новий сезон з перемоги та проходить у наступний етап.

Вже 22 липня запоріжці зіграють перший матч Чемпіонату Другої ліги.