МФК «Металург» здобув впевнену перемогу у поєдинку з «Миколаєвом»

29.07.2018 09:20

28 липня на стадіоні «Славутич-арена» пройшов матч 2-го туру Чемпіонату України серед команд Другої ліги. У дебютній грі на домашньому полі запорізький «Металург» обіграв суперників з рахунком 4:0.

З перших хвилин матчу запорізькі футболісти домінували на полі, не залишаючи супернику жодних шансів. Перший гол у ворота миколаївців з 11-метрової позначки забив Едуард Сарапій. Другий забитий м’яч – гарна робота Дмитра Олійника, який вдало замкнув прострільну передачу від Іллі Корнєва. Підсумок першого тайму – 2:0 на користь МФК «Металург».

Після перерви «металургівці» посилили наступ і вже одразу після початку другого тайму Ілля Корнєв ефектно відправив м’яч у ворота суперника ударом головою. Підсумував гарну гру запорізьких футболістів Олександр Яровенко, впевнено розібравшись з виходом один на один.

Дебютна гра сезону на «Славутич-Арені» принесла «Металургу» впевнену перемогу 4:0 і перші набрані очки в чемпіонаті. Наступний матч - виїзний проти криворізького «Гірника».