Юні запорізькі спортсмени завоювали нагороди Міжнародних змагань з триатлону «Кубок Хортиці»

20.08.2018 13:56

Цими вихідними в Запоріжжі на Набережній магістралі проходили масштабні змагання з триатлону. Серед переможців - вихованці міської ДЮСШ № 11 Олександра Павлова, Анастасія Терентьєва, Катерина Панбратченко, Дмитро Краюшкін і Данило Лаврушин.

Протягом двох днів, 18 і 19 серпня, в Запоріжжі проводилися XXV Міжнародні змагання з триатлону «Кубок Хортиці», командний Чемпіонат України з триатлону, присвячені Дню Незалежності України, пам'яті Заслуженого тренера України Євгена Романюка.

У змаганнях взяли участь спортсмени з 12 областей України. Запоріжжя представляли вихованці міської ДЮСШ№11.

За підсумками змагань вихованка ДЮСШ №11 Олександра Павлова завоювала золоту медаль Кубка України з триатлону серед кадетів та юнаків. Друге місце зайняв запорізький спортсмен Данило Лаврушин.

Також вихованки міської ДЮСШ №11 Олександра Павлова, Катерина Панбратченко, і Анастасія Терентьєва завоювали 3 місце в складі жіночої команди на Чемпіонаті України. Данило Лаврушин та Дмитро Краюшкін - бронзові призери командного поєдинку серед чоловіків.