Запорізький МФК «Металург» у виїзному матчі переміг МФК «Миколаїв-2»

01.10.2018 10:57

У черговому матчі Чемпіонату України запорізька команда на виїзді з рахунком 0:2 перемогла команду з Миколаєва.

МФК «Металург» провів вже восьмий гостьовий поєдинок чемпіонату. Запорізькі футболісти були рішуче налаштовані та не збирались втрачати очки, набрані після феєричної перемоги над «Реал-Фармою». До того ж свій перший трофей – Кубок Придніпров’я – «металургівці» здобули у фінальному поєдинку з першою командою «Миколаєва».

Боротьба з дублерами «Миколаєва» від самого початку не обіцяла бути легкою, адже у домашніх стінах миколаївські футболісти показують кращій результат. Незважаючи на це, вже на 9-й хвилині запорізькі футболісти скористалися помилкою воротаря «миколаївців», та Євген Підлепенець забив перший гол.

Миколаївські футболісти намагалися відігратися у другому таймі, але безрезультатно. В результаті вдалої атаки Юрій Сачко забив другий гол у ворота суперників. У підсумку гри запорізька команда перемогла на виїзді з рахунком 0:2.