Запорізькі шашкісти завоювали дві медалі Молодіжного Чемпіонату Європи

16.08.2017 15:02

З 1 по 9 серпня у м. Вітебську (Білорусь) відбувся 19-й Молодіжний Чемпіонат Європи-2017 з шашок-100. Чемпіонат проходив в трьох програмах (класична, швидка, блискавична гра).

У змаганнях взяли участь понад 230 шашкістів з 15 країн.

Честь України відстоювали 25 спортсменів з різних регіонів України, двоє з них представляли Запоріжжя – чемпіони України, юні майстри Ганна Дмитренко та Єгор Бобков.

Вихованка міської дитячо-юнацької спортивної школи № 8 Ганна Дмитренко завоювала дві медалі в особистому заліку: «срібло» в класичній грі і «бронзу» в швидкій грі.

Навесні цього року вихованці ДЮСШ № 8 також показали відмінний результат на Чемпіонаті України, завоювавши 8 нагород. Переможцями і призерами стали:

• Ганна Дмитренко (майстер спорту) - 2 золотих нагороди;
  • Єгор Бобков (майстер спорту) - 2 золотих та одна срібна медаль;
  • Денис Меженін (майстер спорту) - 3 нагороди – золото, срібло, бронза.

Підготовкою спортсменів займаються тренери-викладачі ДЮСШ № 8 Олег Компанієць (тренер вищої категорії, директор ДЮСШ№ 8), Ігор Кірзнер (тренер вищої категорії, міжнародний гросмейстер).