Юні запорізькі гравці в шахи та шашки показали гідні результати на різноманітних змаганнях

21.01.2019 09:51

Вихованці міської ДЮСШ №8, де навчають грі у шахи та шашки, за 2018 рік завоювали 287 нагород різного ґатунку.

Як повідомляє департамент спорту, сім’ї та молоді Запорізької міської ради, минулого року юні запорізькі шашисти здобули перемоги на різноманітних змаганнях міського та обласного значення та завоювали 208 медалей. З них – 76 золотих, 74 срібних та 58 бронзових нагород.

Вихованці ДЮСШ №8, які займаються у відділенні шашок, також поповнили скарбничку нагород медалями з виїзних всеукраїнських та міжнародних змагань. В арсеналі юних шашистів – 5 золотих, 6 срібних та 37 бронзових медалей за перемогу на Чемпіонатах та Кубках України з шашок у міських та обласних змаганнях. 11 вищих нагород та 4 срібних – результат виступу запорізьких спортсменів на міжнародних змаганнях та всеукраїнських турнірах. Також вихованці міської ДЮСШ № 8 здобули 2 золотих, 4 срібних та 10 бронзових медалей на Чемпіонатах Світу та Європи.

Нагадаємо, нещодавно вихованець ДЮСШ №8 Денис Меженін став срібним призером молодіжного чемпіонату світу з шашок-100.