МФК «Металург» завершує чемпіонат вольовою перемогою над ФК «Таврія»

27.05.2019 14:14

У весняній частині сезону Другої ліги запорізька команда виграла дев'ять матчів з десяти можливих. Матч 27-го туру чемпіонату України з футболу серед команд Другої ліги «Металург» зіграв на виїзді у Бериславі. Запоріжці впевнено перемогли суперників з ФК «Таврія» з рахунком 3:1.

У заключному турі чемпіонату запоріжці не вирішували жодних турнірних завдань, тому тренерський штаб прогнозовано надав відпочинок багатьом основним гравцям. Проте «Металург» порадував своїх уболівальників не тільки хорошою грою, але й вольовим результатом.

Господарі поля з перших хвилин матчу атакували ворота запоріжців. Їхні спроби завершилися успішно - «таврійці» відкрили рахунок матчу, забивши гол запоріжцям. Поступово «Металург» повністю забрав ініціативу у свої руки, створюючи небезпечні моменти.

Другий тайм подарував запорізьким уболівальникам більше приємних миттєвостей. Нападник «Металурга» Вадим Воронченко передав привіт своїм колишнім одноклубникам. Його красивий обвідний удар зі штрафного полетів точно «в дев'ятку» і запоріжці зрівняли рахунок - 1:1. Після цього тренерський штаб «Металурга» зробив кілька замін, що помітно підсилило гру. Протягом гри запоріжці ще двічі засмутили суперників - голи забили влучними ударами Едуард Сарапій та Олексій Разуваєв.

«Металург» закінчив чемпіонат впевненою перемогою з рахунком 3:1, що має додати позитивних емоцій напередодні найважливіших матчів року. 29-го травня в Запоріжжі і 2-го червня в Волочиську запоріжці проведуть перехідні ігри за вихід в Першу лігу проти «Агробізнесу».

Гра на «Славутич-Арені» відбудеться в найближчу середу о 19.00.