Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою недопущення фактів порушення вимог земельного, архітектурно-будівельного законодавства та правил благоустрою на території міста Запоріжжя:
1. Затвердити склад робочої групи з вирішення проблемних питань порушення земельного, архітектурно-будівельного законодавства та правил благоустрою на території міста Запоріжжя (додається).
2. Засідання робочої групи вважається легітимним в разі присутності 2/3 членів робочої групи.
3. Рішення робочої групи приймається шляхом голосування та має форму протоколу.
4. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Мішка С.М.
Міський голова В.В. Буряк