Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», розпорядженням міського голови від 16.11.2017 №384р «Про підготовку до новорічних та різдвяних свят», з метою проведення конкурсу «Краще підприємство торгівлі, ресторанного господарства та побутового обслуговування з підготовки до новорічних та різдвяних свят у м. Запоріжжі»:
1. Затвердити склад міської конкурсної комісії з визначення переможців у конкурсі «Краще підприємство торгівлі, ресторанного господарства та побутового обслуговування з підготовки до новорічних та різдвяних свят у м. Запоріжжі».
2. Затвердити Положення про проведення конкурсу «Краще підприємство торгівлі, ресторанного господарства та побутового обслуговування з підготовки до новорічних та різдвяних свят у м. Запоріжжі».
3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Еделєва В.Г.
Міський голова |
В.В. Буряк |