Фільтр сесій міської ради

5 сесія міської ради 27.04.2016: Рішення міської ради

Про надання дозволу КОНЦЕРНУ "МІСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ" на залучення кредиту під заставу (іпотеку) об’єктів права комунальної власності територіальної громади м.Запоріжжя

№ 40 від 27.04.2016 Дата оприлюднення 27.04.2016

         Керуючись Цивільним кодексом України, Законами України "Про місцеве самоврядування України", "Про заставу", "Про іпотеку", з метою проведення розрахунків за енергоносії (газ, вода, електроенергія, покупна теплова енергія, вугілля, пелети), для виробництва теплової енергії, сплати податків та зборів, виплати заробітної плати та прирівняних до неї виплат і пов’язаних із нею обов’язкових платежів, для ведення поточної господарської діяльності підприємства та безперебійного забезпечення бюджетних установ, підприємств та мешканців м.Запоріжжя тепловою енергією, Запорізька міська рада

ВИРІШИЛА:

        1. Надати згоду КОНЦЕРНУ "МІСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ" на залучення кредиту у розмірі до 110,0 мільйонів гривень строком на три роки, під заставу (іпотеку) об’єктів права комунальної власності територіальної громади м. Запоріжжя згідно з додатками 1,2,3 до цього рішення за вартістю, визначеною шляхом незалежної оцінки, з моменту прийняття даного рішення.

        2. Доручити КОНЦЕРНУ "МІСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ" згідно з вимогами Закону України ”Про здійснення державних закупівель”, провести процедуру конкурсних торгів для визначення банківської установи, яка надасть кредит.

        3. Надати дозвіл генеральному директору КОНЦЕРНУ "МІСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ" на укладання та підписання кредитного договору з переможцем конкурсних торгів.

        4. Доручити генеральному директору КОНЦЕРНУ "МІСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ" укласти та підписати кредитний договір з переможцем конкурсних торгів.

        5. Надати дозвіл КОНЦЕРНУ "МІСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ" укласти договір згідно вимог діючого законодавства з незалежним оцінювачем для проведення оцінки майна, яке передається в іпотеку.

        6. Доручити керівникам комунальних підприємств, на балансі яких знаходяться об’єкти нерухомого майна, що передаються в заставу (іпотеку) згідно додатками 1,2,3 до цього рішення укласти та підписати договори застави (іпотеки) для забезпечення виконання зобов’язань за кредитним договором, укладеним між  КОНЦЕРНОМ "МІСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ" та   переможцем конкурсних торгів.

        6.1. Іпотечні договори на об’єкти нерухомого майна, зазначені в додатку 2 укласти після повернення їх із застави за попередніми договорами іпотеки.

        7. КОНЦЕРНУ "МІСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ" після укладання іпотечного договору застрахувати, за свій рахунок,  об’єкти нерухомого майна територіальної громади м. Запоріжжя, призначені для  застави (іпотеки).

        8. Внести зміни до рішення Запорізької міської ради від 25.09.2013 №29 "Про надання дозволу КОНЦЕРНУ "МІСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ" на передачу в заставу (іпотеку) об’єктів права комунальної власності територіальної громади м.Запоріжжя" (зі змінами), а саме:

        з додатку 1 до даного рішення виключити п.п.1-3,5,7,8,10-13,17-23,26-29 та замість 26503,2 і 39754800,0 читати відповідно 5791,1 та 8686650,0;

        з додатку 2 до даного рішення виключити п.п.5-16,25-56;

        з додатку 3 даного рішення виключити п.1-5,7,10-15,17-20,22,23,25-33,35-43 та замість 4925,5 читати 512,1.

        9. Після повернення із застави за попередніми договорами іпотеки об’єктів нерухомого майна, зазначених в додатку 2 до даного рішення, рішення Запорізької міської ради від 25.09.2013 № 29 "Про надання дозволу КОНЦЕРНУ "МІСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ" на передачу в заставу (іпотеку) об’єктів права комунальної власності територіальної громади м.Запоріжжя" вважати таким, що втратило чинність.

        10. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради  Мішка С.М., заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бородая О.М, постійну комісію міської ради з питань комунальної власності, ресурсів, приватизації, архітектури та земельних відносин  (Чумаченко І.М.), постійну комісію  міської  ради  з  питань життєзабезпечення міста (Адаманов О.Ф).

 

Міський голова                                                                     В.В.Буряк

 

 

Прикріплені файли:

Додатки.xls