Центр управління інформаційними технологіями

Контакти

пров. Явірний, 8а, м.Запоріжжя, 69065

228-02-40

Графік роботи

пн – пт: 08:00–17:00

Статут КП «Центр управління інформаційними технологіями»


Комунальне підприємство «Центр управління інформаційними технологіями» займається розробкою та впровадженням сервісів електронного урядування.

Сервіси електронного урядування спрямовані на спрощення доступу мешканців до публічної інформації, встановлення прозорості та відкритості органів місцевого самоврядування, забезпечення нових форм комунікації між громадянами, бізнесом та владою, що сприятиме участі громадян у процесах управління містом, покращенню якості надання послуг населенню та наближенню до вимог мешканців.

Діяльність підприємства

Підприємство існує з 1992 року. До 2008 року працювало під назвою комунальне підприємство «Науково-виробнича фірма «КОММІТ».

У 2006 році було створено муніципальну мережу між районними адміністраціями та мерією міста.

У 2007 році було створено офіційний портал Запорізької міської ради.

У 2008 році комунальне підприємство «Науково-виробнича фірма «КОММІТ» було перейменоване в Комунальне підприємство «Центр управління інформаційними технологіями» (рішення Запорізької міської ради № 34 від 17.12.2008). У тому ж році відбулося впровадження систем об'єктного відеоспостереження у м. Запоріжжі.

У 2012 році підприємством була проведена модернізація комп’ютерного забезпечення органів місцевого самоврядування м. Запоріжжя.

У 2016 році за ініціативою підприємства було створено Запорізьку Муніципальну Інетегровану Систему Обробки Інформації (ЗМІСОІ), основними завданнями якої є:

  • Централізована організація інфраструктури інформаційних технологій у Запорізькій міській раді, її виконавчих органах та підприємствах, установах, організаціях, які перебувають у комунальній власності (надалі – ІІТ ЗМР)
  • Розробка нового електронного веб–порталу Запорізької міської ради та його публічних модулів
  • Впровадження електронного модулю «Контакт Центр»  для служби «1580» м. Запоріжжя
  • Імплементація новітніх інформаційних технологій у роботу ІІТ ЗМР

Детальніше за посиланням: Рішення міської ради №45 від 30.06.2016

КП «ЦУІТ» була розроблена Програма «Цифрова стратегія м. Запоріжжя на 2017-2020 рр.», яка була затверджена рішенням міськради наприкінці 2016 року. Основою метою Програми є організаційні та структурні зрушення, сталий розвиток м. Запоріжжя на наступні роки, за рахунок впровадження інноваційних та інформаційних технологій у всі сфери життєдіяльності міста. Детальніше за посиланням: Рішення міської ради №24 від 21.12.2016

Тією ж сесією була затверджена міська цільова програма «Безпечне місто Запоріжжя». 
Основними завданнями програми є:

  • забезпечення  загального  рівня  безпеки, включаючи безпеку руху 
  • підвищення ефективності діяльності служб правопорядку всіх рівнів щодо профілактики, попередження та розкриття злочинів та правопорушень
  • зменшення загрози терористичних актів та інших кримінальних дій в безпосередній близькості з важливими об’єктами, місцями масового перебування людей тощо.

Детальніше за посиланням: Рішення міської ради №30 від 21.12.2016


ЄДРПОУ 13620112


Бєліков
Олексій Юрійович
Посада
Директор КП «Центр управління інформаційними технологіями»